Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 307 m²
- Perceeloppervlakte
- 217 m²
Regentesselaan 121 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 307 m² en een perceel van 217 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Regentesselaan 121
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Koningsplein e.o. is €396.000. Dat komt neer op circa €1.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRegentesselaan 121 is een woonhuis van 307 m² in de wijk Koningsplein e.o.. De buurt telt 4.088 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.660 inwoners per km².
Regentesselaan 121 is een woonhuis in Koningsplein e.o., gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Regentesselaan 121 heeft 307 m² woonoppervlakte. Het perceel is 217 m². In Koningsplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Koningsplein e.o. in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Regentesselaan 121 in Koningsplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Regentesselaan 121: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Koningsplein e.o.: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Regentesselaan 121 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Koningsplein e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1900, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.