Streetview Daguerrestraat 148 Den Haag

Daguerrestraat 148, 2561 TZ Den Haag

113 m² Bouwjaar 1903 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Daguerrestraat 148 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €396.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
113 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Daguerrestraat 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Daguerrestraat 148

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

7765 Inwoners
4375 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
4088 Woningvoorraad
€396.000 Gem. woningwaarde Koningsplein e.o.
38% Koopwoningen
18.660 Inwoners per km²

Locatie van Daguerrestraat 148

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Daguerrestraat 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Daguerrestraat 148?

De gemiddelde woningwaarde in Koningsplein e.o. is €396.000. Dat komt neer op circa €3.504 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Daguerrestraat 148 zich tot de wijk Koningsplein e.o.?

Daguerrestraat 148 is een appartement van 113 m² in de wijk Koningsplein e.o.. De buurt telt 4.088 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.660 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Daguerrestraat 148?

Daguerrestraat 148 is een appartement in Koningsplein e.o., gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Daguerrestraat 148 vergeleken met de buurt?

Daguerrestraat 148 heeft 113 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Koningsplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €396.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Daguerrestraat 148 en wat betekent dat?

Daguerrestraat 148 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-06-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Daguerrestraat 148?

Daguerrestraat 148 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koningsplein e.o.?

De wijk Koningsplein e.o. in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €396.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koningsplein e.o.?

Vanuit Daguerrestraat 148 in Koningsplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 5 km.