Streetview Okkernootstraat 30 Den Haag

Okkernootstraat 30, 2555 ZH Den Haag

79 m² Bouwjaar 1938 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Okkernootstraat 30 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
278 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Okkernootstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Okkernootstraat 30

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
310.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
429.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
79.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Den Haag

3385 Inwoners
1895 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1862 Woningvoorraad
€302.000 Gem. woningwaarde Rosenburg
30% Koopwoningen
6.692 Inwoners per km²

Locatie van Okkernootstraat 30

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Okkernootstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Okkernootstraat 30?

De prijsindicatie voor Okkernootstraat 30 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Rosenburg is €302.000. Dat komt neer op circa €3.823 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Okkernootstraat 30 zich tot de wijk Rosenburg?

Okkernootstraat 30 is een appartement van 79 m² in de wijk Rosenburg. De buurt telt 1.862 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.692 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Okkernootstraat 30?

Okkernootstraat 30 is een appartement in Rosenburg, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Okkernootstraat 30 vergeleken met de buurt?

Okkernootstraat 30 heeft 79 m² woonoppervlakte en 278 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Rosenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Okkernootstraat 30 en wat betekent dat?

Okkernootstraat 30 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-06-15. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 79.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Okkernootstraat 30?

Okkernootstraat 30 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rosenburg?

De wijk Rosenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rosenburg?

Vanuit Okkernootstraat 30 in Rosenburg bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 3.7 km.