Bovenwoning Richard Wagnerlaan 87 Den Haag

Richard Wagnerlaan 87, 2555 WV Den Haag

65 m² Bouwjaar 1952 3 kamers 1 slaapkamers Label C

Richard Wagnerlaan 87 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
130 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Richard Wagnerlaan 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Richard Wagnerlaan 87

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.74
CO₂-emissie
3405.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

1840 Inwoners
1050 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1069 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Componistenbuurt
86% Koopwoningen
12.558 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Richard Wagnerlaan 87

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Richard Wagnerlaan 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Richard Wagnerlaan 87?

De gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt is €384.000. Dat komt neer op circa €5.908 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Richard Wagnerlaan 87 zich tot de wijk Componistenbuurt?

Richard Wagnerlaan 87 is een bovenwoning van 65 m² in de wijk Componistenbuurt. De buurt telt 1.069 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Richard Wagnerlaan 87?

Richard Wagnerlaan 87 is een bovenwoning in Componistenbuurt, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Richard Wagnerlaan 87 vergeleken met de buurt?

Richard Wagnerlaan 87 heeft 65 m² woonoppervlakte en 130 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Componistenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Richard Wagnerlaan 87 en wat betekent dat?

Richard Wagnerlaan 87 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3405.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Richard Wagnerlaan 87?

Richard Wagnerlaan 87 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Componistenbuurt?

De wijk Componistenbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Componistenbuurt?

Vanuit Richard Wagnerlaan 87 in Componistenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 3.7 km.