Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1952
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
Godetiaweg 84 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en een perceel van 310 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Godetiaweg 84
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.6 kmDe prijsindicatie voor Godetiaweg 84 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Bohemen en Meer en Bos is €361.000. Dat komt neer op circa €1.861 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGodetiaweg 84 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Bohemen en Meer en Bos. De buurt telt 2.934 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.820 inwoners per km².
Godetiaweg 84 is een woonhuis in Bohemen en Meer en Bos, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Godetiaweg 84 heeft 194 m² woonoppervlakte. Het perceel is 310 m². In Bohemen en Meer en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Godetiaweg 84 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-09-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Bohemen en Meer en Bos in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Godetiaweg 84 in Bohemen en Meer en Bos bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Godetiaweg 84: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.