Eengezinswoning, hoekwoning Lupineweg 17 Den Haag

Lupineweg 17, 2555 RJ Den Haag

178 m² Bouwjaar 1953 8 kamers 6 slaapkamers Label D

Lupineweg 17 is een eengezinswoning, hoekwoning in Den Haag, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 195 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
668 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€745.000 tot €845.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Lupineweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lupineweg 17

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
205.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
286.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

4525 Inwoners
2635 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2934 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Bohemen en Meer en Bos
59% Koopwoningen
5.820 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lupineweg 17

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Lupineweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Lupineweg 17?

De prijsindicatie voor Lupineweg 17 ligt rond €745.000 tot €845.000. De gemiddelde woningwaarde in Bohemen en Meer en Bos is €361.000. Dat komt neer op circa €2.028 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lupineweg 17 zich tot de wijk Bohemen en Meer en Bos?

Lupineweg 17 is een eengezinswoning, hoekwoning van 178 m² in de wijk Bohemen en Meer en Bos. De buurt telt 2.934 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lupineweg 17?

Lupineweg 17 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bohemen en Meer en Bos, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lupineweg 17 vergeleken met de buurt?

Lupineweg 17 heeft 178 m² woonoppervlakte en 668 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Bohemen en Meer en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lupineweg 17 en wat betekent dat?

Lupineweg 17 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-04-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lupineweg 17?

Lupineweg 17 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 80 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bohemen en Meer en Bos?

De wijk Bohemen en Meer en Bos in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bohemen en Meer en Bos?

Vanuit Lupineweg 17 in Bohemen en Meer en Bos bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 3.9 km.