Tussenwoning Aronskelkweg 69 Den Haag

Aronskelkweg 69, 2555 GC Den Haag

200 m² Bouwjaar 1937 8 kamers 6 slaapkamers Label C

Aronskelkweg 69 is een tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 147 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
686 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€890.000 tot €990.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Aronskelkweg 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aronskelkweg 69

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
156.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

4525 Inwoners
2635 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2934 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Bohemen en Meer en Bos
59% Koopwoningen
5.820 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aronskelkweg 69

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Aronskelkweg 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Aronskelkweg 69?

De prijsindicatie voor Aronskelkweg 69 ligt rond €890.000 tot €990.000. De gemiddelde woningwaarde in Bohemen en Meer en Bos is €361.000. Dat komt neer op circa €1.805 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aronskelkweg 69 zich tot de wijk Bohemen en Meer en Bos?

Aronskelkweg 69 is een tussenwoning van 200 m² in de wijk Bohemen en Meer en Bos. De buurt telt 2.934 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aronskelkweg 69?

Aronskelkweg 69 is een tussenwoning in Bohemen en Meer en Bos, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Aronskelkweg 69 vergeleken met de buurt?

Aronskelkweg 69 heeft 200 m² woonoppervlakte en 686 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Bohemen en Meer en Bos ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aronskelkweg 69 en wat betekent dat?

Aronskelkweg 69 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aronskelkweg 69?

Aronskelkweg 69 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bohemen en Meer en Bos?

De wijk Bohemen en Meer en Bos in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bohemen en Meer en Bos?