Portiekflat Laan van Meerdervoort 1256 Den Haag

Laan van Meerdervoort 1256, 2555 CD Den Haag

90 m² Bouwjaar 1952 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Laan van Meerdervoort 1256 is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
327 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_busy_road, In groene omgeving, open_position, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Laan van Meerdervoort 1256

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Meerdervoort 1256

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

1840 Inwoners
1050 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1069 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Componistenbuurt
86% Koopwoningen
12.558 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Meerdervoort 1256

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Laan van Meerdervoort 1256

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Meerdervoort 1256?

De prijsindicatie voor Laan van Meerdervoort 1256 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt is €384.000. Dat komt neer op circa €4.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Meerdervoort 1256 zich tot de wijk Componistenbuurt?

Laan van Meerdervoort 1256 is een portiekflat van 90 m² in de wijk Componistenbuurt. De buurt telt 1.069 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Meerdervoort 1256?

Laan van Meerdervoort 1256 is een portiekflat in Componistenbuurt, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Laan van Meerdervoort 1256 vergeleken met de buurt?

Laan van Meerdervoort 1256 heeft 90 m² woonoppervlakte en 327 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Componistenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Meerdervoort 1256 en wat betekent dat?

Laan van Meerdervoort 1256 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-04-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Meerdervoort 1256?

Laan van Meerdervoort 1256 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Componistenbuurt?

De wijk Componistenbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Componistenbuurt?