Streetview Zandzeggelaan 201 Den Haag

Zandzeggelaan 201, 2554 HM Den Haag

139 m² Bouwjaar 1993

Zandzeggelaan 201 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 141 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
141 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zandzeggelaan 201

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

1730 Inwoners
890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
932 Woningvoorraad
€644.000 Gem. woningwaarde Kijkduin
50% Koopwoningen
1.354 Inwoners per km²

Locatie van Zandzeggelaan 201

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Zandzeggelaan 201

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandzeggelaan 201?

De gemiddelde woningwaarde in Kijkduin is €644.000. Dat komt neer op circa €4.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandzeggelaan 201 zich tot de wijk Kijkduin?

Zandzeggelaan 201 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Kijkduin. De buurt telt 932 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandzeggelaan 201?

Zandzeggelaan 201 is een woonhuis in Kijkduin, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zandzeggelaan 201 vergeleken met de buurt?

Zandzeggelaan 201 heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 141 m². In Kijkduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kijkduin?

De wijk Kijkduin in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kijkduin?

Vanuit Zandzeggelaan 201 in Kijkduin bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 4.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kijkduin?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zandzeggelaan 201: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kijkduin?

Recreatie nabij Kijkduin: restaurant (0.6 km), cafe (2.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Zandzeggelaan 201?

Een woningrapport voor Zandzeggelaan 201 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kijkduin. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.