Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Inhoud
- 5152 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €1.510.000 tot €1.760.000
- Ligging
- unobstructed_view, sea_view
Deltaplein 230 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Deltaplein 230
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
7.2 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
4.9 kmZeer mooi 4-kamer appartement van 184m2 direct aan boulevard en strand en met prachtig uitzicht op zee en de duinen!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Deltaplein 230 ligt rond €1.510.000 tot €1.760.000. De gemiddelde woningwaarde in Kijkduin is €644.000. Dat komt neer op circa €3.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDeltaplein 230 is een bovenwoning van 184 m² in de wijk Kijkduin. De buurt telt 932 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.354 inwoners per km².
Deltaplein 230 is een bovenwoning in Kijkduin, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Deltaplein 230 heeft 184 m² woonoppervlakte en 5152 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Kijkduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Deltaplein 230 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-12-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Deltaplein 230 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Kijkduin in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Deltaplein 230 in Kijkduin bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Deltaplein 230: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.2 km.