Portiekflat Deltaplein 325 Den Haag

Deltaplein 325, 2554 GT Den Haag

62 m² Bouwjaar 2024 2 kamers 1 slaapkamers Label A++

Deltaplein 325 is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 2 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
203 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Deltaplein 325

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Deltaplein 325

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
47.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
70.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
33.5%
CO₂-emissie
16.5 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

1730 Inwoners
890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
932 Woningvoorraad
€644.000 Gem. woningwaarde Kijkduin
50% Koopwoningen
1.354 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Deltaplein 325

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Deltaplein 325

Wat is de geschatte woningwaarde van Deltaplein 325?

De prijsindicatie voor Deltaplein 325 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Kijkduin is €644.000. Dat komt neer op circa €10.387 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Deltaplein 325 zich tot de wijk Kijkduin?

Deltaplein 325 is een portiekflat van 62 m² in de wijk Kijkduin. De buurt telt 932 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Deltaplein 325?

Deltaplein 325 is een portiekflat in Kijkduin, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Deltaplein 325 vergeleken met de buurt?

Deltaplein 325 heeft 62 m² woonoppervlakte en 203 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Kijkduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Deltaplein 325 en wat betekent dat?

Deltaplein 325 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-02-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Deltaplein 325?

Deltaplein 325 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kijkduin?

De wijk Kijkduin in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kijkduin?

Vanuit Deltaplein 325 in Kijkduin bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 4.2 km.