Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Inhoud
- 289 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 1
Deltaplein 681 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Deltaplein 681
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
7.2 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
4.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kijkduin is €644.000. Dat komt neer op circa €6.708 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDeltaplein 681 is een appartement van 96 m² in de wijk Kijkduin. De buurt telt 932 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.354 inwoners per km².
Deltaplein 681 is een appartement in Kijkduin, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Deltaplein 681 heeft 96 m² woonoppervlakte en 289 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kijkduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Deltaplein 681 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Deltaplein 681 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Kijkduin in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Deltaplein 681 in Kijkduin bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Deltaplein 681: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.2 km.