Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Inhoud
- 300 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 1
Deltaplein 673 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Deltaplein 673
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
7.2 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
4.9 kmDe prijsindicatie voor Deltaplein 673 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Kijkduin is €644.000. Dat komt neer op circa €6.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDeltaplein 673 is een appartement van 98 m² in de wijk Kijkduin. De buurt telt 932 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.354 inwoners per km².
Deltaplein 673 is een appartement in Kijkduin, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Deltaplein 673 heeft 98 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Kijkduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Deltaplein 673 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-09-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Deltaplein 673 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Kijkduin in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Deltaplein 673 in Kijkduin bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Deltaplein 673: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.2 km.