Streetview Westkapellelaan 31 Den Haag

Westkapellelaan 31, 2554 AV Den Haag

158 m² Bouwjaar 1966

Westkapellelaan 31 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
158 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Westkapellelaan 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

1730 Inwoners
890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
932 Woningvoorraad
€644.000 Gem. woningwaarde Kijkduin
50% Koopwoningen
1.354 Inwoners per km²

Locatie van Westkapellelaan 31

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Westkapellelaan 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Westkapellelaan 31?

De gemiddelde woningwaarde in Kijkduin is €644.000. Dat komt neer op circa €4.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westkapellelaan 31 zich tot de wijk Kijkduin?

Westkapellelaan 31 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Kijkduin. De buurt telt 932 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westkapellelaan 31?

Westkapellelaan 31 is een woonhuis in Kijkduin, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westkapellelaan 31 vergeleken met de buurt?

Westkapellelaan 31 heeft 158 m² woonoppervlakte. In Kijkduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kijkduin?

De wijk Kijkduin in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kijkduin?

Vanuit Westkapellelaan 31 in Kijkduin bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 4.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kijkduin?

Zorg en onderwijs in de buurt van Westkapellelaan 31: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kijkduin?

Recreatie nabij Kijkduin: restaurant (0.6 km), cafe (2.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Westkapellelaan 31?

Een woningrapport voor Westkapellelaan 31 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kijkduin. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1966, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.