Streetview Westkapellelaan 9 Den Haag

Westkapellelaan 9, 2554 AT Den Haag

200 m² Bouwjaar 1966 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Westkapellelaan 9 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 290 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
290 m²
Inhoud
798 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Westkapellelaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westkapellelaan 9

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
200.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
33.4%
CO₂-emissie
36.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

1730 Inwoners
890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
932 Woningvoorraad
€644.000 Gem. woningwaarde Kijkduin
50% Koopwoningen
1.354 Inwoners per km²

Locatie van Westkapellelaan 9

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Westkapellelaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Westkapellelaan 9?

De gemiddelde woningwaarde in Kijkduin is €644.000. Dat komt neer op circa €3.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westkapellelaan 9 zich tot de wijk Kijkduin?

Westkapellelaan 9 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Kijkduin. De buurt telt 932 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westkapellelaan 9?

Westkapellelaan 9 is een woonhuis in Kijkduin, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westkapellelaan 9 vergeleken met de buurt?

Westkapellelaan 9 heeft 200 m² woonoppervlakte en 798 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Kijkduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westkapellelaan 9 en wat betekent dat?

Westkapellelaan 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westkapellelaan 9?

Westkapellelaan 9 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kijkduin?

De wijk Kijkduin in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kijkduin?

Vanuit Westkapellelaan 9 in Kijkduin bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 4.2 km.