Streetview Westkapellelaan 13 Den Haag

Westkapellelaan 13, 2554 AT Den Haag

282 m² Bouwjaar 1967

Westkapellelaan 13 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m² en een perceel van 747 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
282 m²
Perceeloppervlakte
747 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Westkapellelaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Den Haag

1730 Inwoners
890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
932 Woningvoorraad
€644.000 Gem. woningwaarde Kijkduin
50% Koopwoningen
1.354 Inwoners per km²

Locatie van Westkapellelaan 13

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Westkapellelaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Westkapellelaan 13?

De gemiddelde woningwaarde in Kijkduin is €644.000. Dat komt neer op circa €2.284 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westkapellelaan 13 zich tot de wijk Kijkduin?

Westkapellelaan 13 is een woonhuis van 282 m² in de wijk Kijkduin. De buurt telt 932 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westkapellelaan 13?

Westkapellelaan 13 is een woonhuis in Kijkduin, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westkapellelaan 13 vergeleken met de buurt?

Westkapellelaan 13 heeft 282 m² woonoppervlakte. Het perceel is 747 m². In Kijkduin ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kijkduin?

De wijk Kijkduin in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kijkduin?

Vanuit Westkapellelaan 13 in Kijkduin bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 4.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kijkduin?

Zorg en onderwijs in de buurt van Westkapellelaan 13: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kijkduin?

Recreatie nabij Kijkduin: restaurant (0.6 km), cafe (2.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Westkapellelaan 13?

Een woningrapport voor Westkapellelaan 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kijkduin. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1967, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.