Galerijflat (appartement) Forellendaal 487 Den Haag

Forellendaal 487, 2553 JV Den Haag

85 m² Bouwjaar 1976 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Forellendaal 487 is een galerijflat (appartement) in Den Haag, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €526.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Forellendaal 487

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Forellendaal 487

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
143.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
407.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
75.97 kg/m²

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

9010 Inwoners
3670 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3616 Woningvoorraad
€526.000 Gem. woningwaarde Kraayenstein en Vroondaal
65% Koopwoningen
2.983 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Forellendaal 487

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Forellendaal 487

Wat is de geschatte woningwaarde van Forellendaal 487?

De prijsindicatie voor Forellendaal 487 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Kraayenstein en Vroondaal is €526.000. Dat komt neer op circa €6.188 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Forellendaal 487 zich tot de wijk Kraayenstein en Vroondaal?

Forellendaal 487 is een galerijflat (appartement) van 85 m² in de wijk Kraayenstein en Vroondaal. De buurt telt 3.616 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.983 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Forellendaal 487?

Forellendaal 487 is een galerijflat (appartement) in Kraayenstein en Vroondaal, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Forellendaal 487 vergeleken met de buurt?

Forellendaal 487 heeft 85 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kraayenstein en Vroondaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €526.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Forellendaal 487 en wat betekent dat?

Forellendaal 487 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-12-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 75.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Forellendaal 487?

Forellendaal 487 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kraayenstein en Vroondaal?

De wijk Kraayenstein en Vroondaal in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €526.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kraayenstein en Vroondaal?