Woningdetails
- Type
- Eengezinswoning
- Bouwvorm
- bestaandebouw
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 172 m²
- Inhoud
- 550 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
Westmadeweg 72 is een eengezinswoning in Den Haag, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €526.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westmadeweg 72
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
7.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
7.7 kmIK WIL DE WONING BEZICHTIGEN Om deze woning te bezichtigen, vragen we je te reageren via e-mail, het aanvraagformulier op onze website, of via…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Westmadeweg 72 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Kraayenstein en Vroondaal is €526.000. Dat komt neer op circa €3.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestmadeweg 72 is een eengezinswoning van 172 m² in de wijk Kraayenstein en Vroondaal. De buurt telt 3.616 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.983 inwoners per km².
Westmadeweg 72 is een eengezinswoning in Kraayenstein en Vroondaal, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Westmadeweg 72 heeft 172 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kraayenstein en Vroondaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €526.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westmadeweg 72 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2033-12-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -0.29 kg/jaar.
Westmadeweg 72 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.
De wijk Kraayenstein en Vroondaal in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €526.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Westmadeweg 72 in Kraayenstein en Vroondaal bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.