Woningdetails
- Type
- Villa, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwvorm
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Inhoud
- 699 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €800.000 tot €900.000
Westmadeweg 124 is een villa, 2-onder-1-kapwoning in Den Haag, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €526.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westmadeweg 124
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
7.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
7.7 kmWestmadeweg 124 Een balkon, charmante erker, tuitgevel, een veranda én riante tuin op het zuid-oosten? Ja, Deze woning heeft het echt allemaal!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Westmadeweg 124 ligt rond €800.000 tot €900.000. De gemiddelde woningwaarde in Kraayenstein en Vroondaal is €526.000. Dat komt neer op circa €2.874 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestmadeweg 124 is een villa, 2-onder-1-kapwoning van 183 m² in de wijk Kraayenstein en Vroondaal. De buurt telt 3.616 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.983 inwoners per km².
Westmadeweg 124 is een villa, 2-onder-1-kapwoning in Kraayenstein en Vroondaal, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Westmadeweg 124 heeft 183 m² woonoppervlakte en 699 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kraayenstein en Vroondaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €526.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westmadeweg 124 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2034-09-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -2.63 kg/jaar.
Westmadeweg 124 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Kraayenstein en Vroondaal in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €526.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Westmadeweg 124 in Kraayenstein en Vroondaal bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.