Vrijstaande woning Oostmadeweg 50 Den Haag

Oostmadeweg 50, 2553 EH Den Haag

232 m² Bouwjaar 2022 7 kamers 6 slaapkamers Label A+++

Oostmadeweg 50 is een vrijstaande woning in Den Haag, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €526.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
232 m²
Inhoud
819 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.285.000 tot €1.535.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oostmadeweg 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostmadeweg 50

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
72.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
35.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.8%
CO₂-emissie
8.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Den Haag

9010 Inwoners
3670 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3616 Woningvoorraad
€526.000 Gem. woningwaarde Kraayenstein en Vroondaal
65% Koopwoningen
2.983 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostmadeweg 50

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Oostmadeweg 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostmadeweg 50?

De prijsindicatie voor Oostmadeweg 50 ligt rond €1.285.000 tot €1.535.000. De gemiddelde woningwaarde in Kraayenstein en Vroondaal is €526.000. Dat komt neer op circa €2.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostmadeweg 50 zich tot de wijk Kraayenstein en Vroondaal?

Oostmadeweg 50 is een vrijstaande woning van 232 m² in de wijk Kraayenstein en Vroondaal. De buurt telt 3.616 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.983 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostmadeweg 50?

Oostmadeweg 50 is een vrijstaande woning in Kraayenstein en Vroondaal, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oostmadeweg 50 vergeleken met de buurt?

Oostmadeweg 50 heeft 232 m² woonoppervlakte en 819 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Kraayenstein en Vroondaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €526.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostmadeweg 50 en wat betekent dat?

Oostmadeweg 50 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-04-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostmadeweg 50?

Oostmadeweg 50 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kraayenstein en Vroondaal?

De wijk Kraayenstein en Vroondaal in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €526.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kraayenstein en Vroondaal?

Vanuit Oostmadeweg 50 in Kraayenstein en Vroondaal bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.