Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 300 m²
- Perceeloppervlakte
- 1295 m²
Madepolderweg 51 D is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m² en een perceel van 1295 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €526.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Madepolderweg 51 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
7.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
7.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kraayenstein en Vroondaal is €526.000. Dat komt neer op circa €1.753 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMadepolderweg 51 D is een woonhuis van 300 m² in de wijk Kraayenstein en Vroondaal. De buurt telt 3.616 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.983 inwoners per km².
Madepolderweg 51 D is een woonhuis in Kraayenstein en Vroondaal, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Madepolderweg 51 D heeft 300 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1295 m². In Kraayenstein en Vroondaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €526.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Madepolderweg 51 D heeft energielabel APLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Kraayenstein en Vroondaal in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €526.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Madepolderweg 51 D in Kraayenstein en Vroondaal bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Madepolderweg 51 D: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.6 km.