Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 23 m²
Arnold Spoelplein 81 D is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 23 m². Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Arnold Spoelplein 81 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
6.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kom Loosduinen is €252.000. Dat komt neer op circa €10.957 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArnold Spoelplein 81 D is een appartement van 23 m² in de wijk Kom Loosduinen. De buurt telt 2.989 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.016 inwoners per km².
Arnold Spoelplein 81 D is een appartement in Kom Loosduinen, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Arnold Spoelplein 81 D heeft 23 m² woonoppervlakte. In Kom Loosduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Arnold Spoelplein 81 D heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Kom Loosduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Arnold Spoelplein 81 D in Kom Loosduinen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Arnold Spoelplein 81 D: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Kom Loosduinen: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).