Streetview Laurenburgstraat 18 Den Haag

Laurenburgstraat 18, 2552 RE Den Haag

100 m² Bouwjaar 1925 5 kamers 3 slaapkamers Label A++

Laurenburgstraat 18 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 97 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
97 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Laurenburgstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laurenburgstraat 18

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
100.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
73.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
50.4%
CO₂-emissie
12.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

5045 Inwoners
2830 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2989 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Kom Loosduinen
33% Koopwoningen
11.016 Inwoners per km²

Locatie van Laurenburgstraat 18

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Laurenburgstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Laurenburgstraat 18?

De gemiddelde woningwaarde in Kom Loosduinen is €252.000. Dat komt neer op circa €2.520 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laurenburgstraat 18 zich tot de wijk Kom Loosduinen?

Laurenburgstraat 18 is een woonhuis van 100 m² in de wijk Kom Loosduinen. De buurt telt 2.989 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.016 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laurenburgstraat 18?

Laurenburgstraat 18 is een woonhuis in Kom Loosduinen, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Laurenburgstraat 18 vergeleken met de buurt?

Laurenburgstraat 18 heeft 100 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Het perceel is 97 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kom Loosduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laurenburgstraat 18 en wat betekent dat?

Laurenburgstraat 18 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-09-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laurenburgstraat 18?

Laurenburgstraat 18 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kom Loosduinen?

De wijk Kom Loosduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kom Loosduinen?

Vanuit Laurenburgstraat 18 in Kom Loosduinen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.