Bovenwoning Loosduinse Hoofdstraat 258 A Den Haag

Loosduinse Hoofdstraat 258 A, 2552 AM Den Haag

66 m² Bouwjaar 1946 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Loosduinse Hoofdstraat 258 A is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1946. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1946
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
218 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Loosduinse Hoofdstraat 258 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loosduinse Hoofdstraat 258 A

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

5045 Inwoners
2830 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2989 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Kom Loosduinen
33% Koopwoningen
11.016 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loosduinse Hoofdstraat 258 A

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Loosduinse Hoofdstraat 258 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Loosduinse Hoofdstraat 258 A?

De prijsindicatie voor Loosduinse Hoofdstraat 258 A ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Kom Loosduinen is €252.000. Dat komt neer op circa €3.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loosduinse Hoofdstraat 258 A zich tot de wijk Kom Loosduinen?

Loosduinse Hoofdstraat 258 A is een bovenwoning van 66 m² in de wijk Kom Loosduinen. De buurt telt 2.989 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.016 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loosduinse Hoofdstraat 258 A?

Loosduinse Hoofdstraat 258 A is een bovenwoning in Kom Loosduinen, gebouwd in 1946 (80 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Loosduinse Hoofdstraat 258 A vergeleken met de buurt?

Loosduinse Hoofdstraat 258 A heeft 66 m² woonoppervlakte en 218 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kom Loosduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loosduinse Hoofdstraat 258 A en wat betekent dat?

Loosduinse Hoofdstraat 258 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Loosduinse Hoofdstraat 258 A?

Loosduinse Hoofdstraat 258 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kom Loosduinen?

De wijk Kom Loosduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kom Loosduinen?

Vanuit Loosduinse Hoofdstraat 258 A in Kom Loosduinen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.