Hoekwoning Loosduinse Hoofdstraat 16 Den Haag

Loosduinse Hoofdstraat 16, 2552 AJ Den Haag

161 m² Bouwjaar 1894 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Loosduinse Hoofdstraat 16 is een hoekwoning in Den Haag, gebouwd in 1894. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 350 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1894
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
350 m²
Inhoud
658 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€520.000 tot €620.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Loosduinse Hoofdstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loosduinse Hoofdstraat 16

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
270.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
327.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

5045 Inwoners
2830 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2989 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Kom Loosduinen
33% Koopwoningen
11.016 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loosduinse Hoofdstraat 16

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Loosduinse Hoofdstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Loosduinse Hoofdstraat 16?

De prijsindicatie voor Loosduinse Hoofdstraat 16 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Kom Loosduinen is €252.000. Dat komt neer op circa €1.565 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loosduinse Hoofdstraat 16 zich tot de wijk Kom Loosduinen?

Loosduinse Hoofdstraat 16 is een hoekwoning van 161 m² in de wijk Kom Loosduinen. De buurt telt 2.989 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.016 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loosduinse Hoofdstraat 16?

Loosduinse Hoofdstraat 16 is een hoekwoning in Kom Loosduinen, gebouwd in 1894 (132 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Loosduinse Hoofdstraat 16 vergeleken met de buurt?

Loosduinse Hoofdstraat 16 heeft 161 m² woonoppervlakte en 658 m³ inhoud. Het perceel is 350 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kom Loosduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loosduinse Hoofdstraat 16 en wat betekent dat?

Loosduinse Hoofdstraat 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-04-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loosduinse Hoofdstraat 16?

Loosduinse Hoofdstraat 16 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kom Loosduinen?

De wijk Kom Loosduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kom Loosduinen?