Streetview Loosduinse Hoofdstraat 315 A Den Haag

Loosduinse Hoofdstraat 315 A, 2552 AE Den Haag

171 m² Bouwjaar 1984 Label C

Loosduinse Hoofdstraat 315 A is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
171 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Loosduinse Hoofdstraat 315 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loosduinse Hoofdstraat 315 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

5045 Inwoners
2830 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2989 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Kom Loosduinen
33% Koopwoningen
11.016 Inwoners per km²

Locatie van Loosduinse Hoofdstraat 315 A

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Loosduinse Hoofdstraat 315 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Loosduinse Hoofdstraat 315 A?

De gemiddelde woningwaarde in Kom Loosduinen is €252.000. Dat komt neer op circa €1.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loosduinse Hoofdstraat 315 A zich tot de wijk Kom Loosduinen?

Loosduinse Hoofdstraat 315 A is een appartement van 171 m² in de wijk Kom Loosduinen. De buurt telt 2.989 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.016 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loosduinse Hoofdstraat 315 A?

Loosduinse Hoofdstraat 315 A is een appartement in Kom Loosduinen, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Loosduinse Hoofdstraat 315 A vergeleken met de buurt?

Loosduinse Hoofdstraat 315 A heeft 171 m² woonoppervlakte. In Kom Loosduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loosduinse Hoofdstraat 315 A en wat betekent dat?

Loosduinse Hoofdstraat 315 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Kom Loosduinen?

De wijk Kom Loosduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kom Loosduinen?

Vanuit Loosduinse Hoofdstraat 315 A in Kom Loosduinen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kom Loosduinen?