Galerijflat Loosduinse Hoofdstraat 203 Den Haag

Loosduinse Hoofdstraat 203, 2552 AC Den Haag

55 m² Bouwjaar 1972 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Loosduinse Hoofdstraat 203 is een galerijflat in Den Haag, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Loosduinse Hoofdstraat 203

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loosduinse Hoofdstraat 203

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
178.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
491.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
93.4 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Blokverwarming

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Den Haag

5045 Inwoners
2830 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2989 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Kom Loosduinen
33% Koopwoningen
11.016 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loosduinse Hoofdstraat 203

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Loosduinse Hoofdstraat 203

Wat is de geschatte woningwaarde van Loosduinse Hoofdstraat 203?

De prijsindicatie voor Loosduinse Hoofdstraat 203 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Kom Loosduinen is €252.000. Dat komt neer op circa €4.582 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loosduinse Hoofdstraat 203 zich tot de wijk Kom Loosduinen?

Loosduinse Hoofdstraat 203 is een galerijflat van 55 m² in de wijk Kom Loosduinen. De buurt telt 2.989 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.016 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loosduinse Hoofdstraat 203?

Loosduinse Hoofdstraat 203 is een galerijflat in Kom Loosduinen, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Loosduinse Hoofdstraat 203 vergeleken met de buurt?

Loosduinse Hoofdstraat 203 heeft 55 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kom Loosduinen ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loosduinse Hoofdstraat 203 en wat betekent dat?

Loosduinse Hoofdstraat 203 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-12-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 93.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loosduinse Hoofdstraat 203?

Loosduinse Hoofdstraat 203 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kom Loosduinen?

De wijk Kom Loosduinen in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kom Loosduinen?