Portiekflat Louis Davidsstraat 407 Den Haag

Louis Davidsstraat 407, 2551 EL Den Haag

112 m² Bouwjaar 1965 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Louis Davidsstraat 407 is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €253.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
112 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Louis Davidsstraat 407

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Louis Davidsstraat 407

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
169.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
271.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Den Haag

2040 Inwoners
1175 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1195 Woningvoorraad
€253.000 Gem. woningwaarde Waldeck-Zuid
43% Koopwoningen
9.885 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Louis Davidsstraat 407

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Louis Davidsstraat 407

Wat is de geschatte woningwaarde van Louis Davidsstraat 407?

De prijsindicatie voor Louis Davidsstraat 407 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Waldeck-Zuid is €253.000. Dat komt neer op circa €2.259 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Louis Davidsstraat 407 zich tot de wijk Waldeck-Zuid?

Louis Davidsstraat 407 is een portiekflat van 112 m² in de wijk Waldeck-Zuid. De buurt telt 1.195 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Louis Davidsstraat 407?

Louis Davidsstraat 407 is een portiekflat in Waldeck-Zuid, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Louis Davidsstraat 407 vergeleken met de buurt?

Louis Davidsstraat 407 heeft 112 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Waldeck-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €253.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Louis Davidsstraat 407 en wat betekent dat?

Louis Davidsstraat 407 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-07-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Louis Davidsstraat 407?

Louis Davidsstraat 407 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Waldeck-Zuid?

De wijk Waldeck-Zuid in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €253.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waldeck-Zuid?

Vanuit Louis Davidsstraat 407 in Waldeck-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.