Eengezinswoning, tussenwoning Lisdoddestraat 68 Den Haag

Lisdoddestraat 68, 2548 WR Den Haag

127 m² Bouwjaar 2001 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Lisdoddestraat 68 is een eengezinswoning, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 118 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lisdoddestraat 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lisdoddestraat 68

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
85.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.7%
CO₂-emissie
26.34 kg/m²

Tuin
Ja (51.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Den Haag

3390 Inwoners
1220 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1124 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde Zonne Veld
63% Koopwoningen
7.568 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lisdoddestraat 68

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Lisdoddestraat 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Lisdoddestraat 68?

De prijsindicatie voor Lisdoddestraat 68 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Zonne Veld is €444.000. Dat komt neer op circa €3.496 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lisdoddestraat 68 zich tot de wijk Zonne Veld?

Lisdoddestraat 68 is een eengezinswoning, tussenwoning van 127 m² in de wijk Zonne Veld. De buurt telt 1.124 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lisdoddestraat 68?

Lisdoddestraat 68 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zonne Veld, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lisdoddestraat 68 vergeleken met de buurt?

Lisdoddestraat 68 heeft 127 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Zonne Veld ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lisdoddestraat 68 en wat betekent dat?

Lisdoddestraat 68 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lisdoddestraat 68?

Lisdoddestraat 68 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 51 m².

Hoe is de woningmarkt in Zonne Veld?

De wijk Zonne Veld in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zonne Veld?

Vanuit Lisdoddestraat 68 in Zonne Veld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.