Eengezinswoning, tussenwoning Zevenwoudenlaan 215 Den Haag

Zevenwoudenlaan 215, 2548 NT Den Haag

133 m² Bouwjaar 2016 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Zevenwoudenlaan 215 is een eengezinswoning, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 121 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
121 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zevenwoudenlaan 215

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zevenwoudenlaan 215

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
71.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
104.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
20.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

9180 Inwoners
3280 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
3163 Woningvoorraad
€481.000 Gem. woningwaarde Hoge Veld
59% Koopwoningen
8.927 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zevenwoudenlaan 215

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Zevenwoudenlaan 215

Wat is de geschatte woningwaarde van Zevenwoudenlaan 215?

De prijsindicatie voor Zevenwoudenlaan 215 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoge Veld is €481.000. Dat komt neer op circa €3.617 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zevenwoudenlaan 215 zich tot de wijk Hoge Veld?

Zevenwoudenlaan 215 is een eengezinswoning, tussenwoning van 133 m² in de wijk Hoge Veld. De buurt telt 3.163 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zevenwoudenlaan 215?

Zevenwoudenlaan 215 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hoge Veld, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zevenwoudenlaan 215 vergeleken met de buurt?

Zevenwoudenlaan 215 heeft 133 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 121 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Hoge Veld ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zevenwoudenlaan 215 en wat betekent dat?

Zevenwoudenlaan 215 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-11-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zevenwoudenlaan 215?

Zevenwoudenlaan 215 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hoge Veld?

De wijk Hoge Veld in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoge Veld?

Vanuit Zevenwoudenlaan 215 in Hoge Veld bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2.6 km.