Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Inhoud
- 447 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Laan van Wateringse Veld 976 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 140 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan van Wateringse Veld 976
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
5.3 kmDe prijsindicatie voor Laan van Wateringse Veld 976 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Parkbuurt oosteinde is €552.000. Dat komt neer op circa €3.608 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan van Wateringse Veld 976 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Parkbuurt oosteinde. De buurt telt 1.243 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.635 inwoners per km².
Laan van Wateringse Veld 976 is een woonhuis in Parkbuurt oosteinde, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Laan van Wateringse Veld 976 heeft 153 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Parkbuurt oosteinde ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laan van Wateringse Veld 976 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-12-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Laan van Wateringse Veld 976 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Parkbuurt oosteinde in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Laan van Wateringse Veld 976 in Parkbuurt oosteinde bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.