Portiekflat Laan van Wateringse Veld 1583 Den Haag

Laan van Wateringse Veld 1583, 2548 CA Den Haag

85 m² Bouwjaar 2002 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Laan van Wateringse Veld 1583 is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €444.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
272 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Laan van Wateringse Veld 1583

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Wateringse Veld 1583

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Den Haag

3390 Inwoners
1220 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1124 Woningvoorraad
€444.000 Gem. woningwaarde Zonne Veld
63% Koopwoningen
7.568 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Wateringse Veld 1583

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Laan van Wateringse Veld 1583

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Wateringse Veld 1583?

De prijsindicatie voor Laan van Wateringse Veld 1583 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Zonne Veld is €444.000. Dat komt neer op circa €5.224 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Wateringse Veld 1583 zich tot de wijk Zonne Veld?

Laan van Wateringse Veld 1583 is een portiekflat van 85 m² in de wijk Zonne Veld. De buurt telt 1.124 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.568 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Wateringse Veld 1583?

Laan van Wateringse Veld 1583 is een portiekflat in Zonne Veld, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Laan van Wateringse Veld 1583 vergeleken met de buurt?

Laan van Wateringse Veld 1583 heeft 85 m² woonoppervlakte en 272 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Zonne Veld ligt de gemiddelde woningwaarde op €444.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Wateringse Veld 1583 en wat betekent dat?

Laan van Wateringse Veld 1583 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Laan van Wateringse Veld 1583?

Laan van Wateringse Veld 1583 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zonne Veld?

De wijk Zonne Veld in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €444.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zonne Veld?

Vanuit Laan van Wateringse Veld 1583 in Zonne Veld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.