Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2021
- Woonoppervlakte
- 272 m²
Tomatenlaan 16 is een woning in Den Haag, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tomatenlaan 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoge Veld is €481.000. Dat komt neer op circa €1.768 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTomatenlaan 16 is een woning van 272 m² in de wijk Hoge Veld. De buurt telt 3.163 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.927 inwoners per km².
Tomatenlaan 16 is een woning in Hoge Veld, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Tomatenlaan 16 heeft 272 m² woonoppervlakte. In Hoge Veld ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tomatenlaan 16 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-03-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.77 kg/jaar.
De wijk Hoge Veld in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 9.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Tomatenlaan 16 in Hoge Veld bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tomatenlaan 16: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Hoge Veld: restaurant (0.6 km), cafe (1.5 km).