Benedenwoning Nieuwediepstraat 99 Den Haag

Nieuwediepstraat 99, 2547 TH Den Haag

105 m² Bouwjaar 1933 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Nieuwediepstraat 99 is een benedenwoning in Den Haag, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €258.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
105 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Nieuwediepstraat 99

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwediepstraat 99

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
160.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

16735 Inwoners
9020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
8489 Woningvoorraad
€258.000 Gem. woningwaarde Leyenburg
53% Koopwoningen
12.982 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwediepstraat 99

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Nieuwediepstraat 99

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwediepstraat 99?

De prijsindicatie voor Nieuwediepstraat 99 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Leyenburg is €258.000. Dat komt neer op circa €2.457 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwediepstraat 99 zich tot de wijk Leyenburg?

Nieuwediepstraat 99 is een benedenwoning van 105 m² in de wijk Leyenburg. De buurt telt 8.489 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwediepstraat 99?

Nieuwediepstraat 99 is een benedenwoning in Leyenburg, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwediepstraat 99 vergeleken met de buurt?

Nieuwediepstraat 99 heeft 105 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Leyenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €258.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwediepstraat 99 en wat betekent dat?

Nieuwediepstraat 99 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-07-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwediepstraat 99?

Nieuwediepstraat 99 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Leyenburg?

De wijk Leyenburg in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €258.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leyenburg?

Vanuit Nieuwediepstraat 99 in Leyenburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 3.7 km.