Hoekwoning Meppelrade 19 Den Haag

Meppelrade 19, 2544 XL Den Haag

130 m² Bouwjaar 1970 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Meppelrade 19 is een hoekwoning in Den Haag, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 194 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
194 m²
Inhoud
472 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Meppelrade 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meppelrade 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
185.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Den Haag

8585 Inwoners
4000 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3785 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Venen, Oorden en Raden
23% Koopwoningen
10.787 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meppelrade 19

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Meppelrade 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Meppelrade 19?

De prijsindicatie voor Meppelrade 19 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Venen, Oorden en Raden is €236.000. Dat komt neer op circa €1.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meppelrade 19 zich tot de wijk Venen, Oorden en Raden?

Meppelrade 19 is een hoekwoning van 130 m² in de wijk Venen, Oorden en Raden. De buurt telt 3.785 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.787 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meppelrade 19?

Meppelrade 19 is een hoekwoning in Venen, Oorden en Raden, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Meppelrade 19 vergeleken met de buurt?

Meppelrade 19 heeft 130 m² woonoppervlakte en 472 m³ inhoud. Het perceel is 194 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Venen, Oorden en Raden ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meppelrade 19 en wat betekent dat?

Meppelrade 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meppelrade 19?

Meppelrade 19 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Venen, Oorden en Raden?

De wijk Venen, Oorden en Raden in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Venen, Oorden en Raden?

Vanuit Meppelrade 19 in Venen, Oorden en Raden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.