Streetview Erasmusweg 852 Den Haag

Erasmusweg 852, 2542 RK Den Haag

185 m² Bouwjaar 1954

Erasmusweg 852 is een woonhuis in Den Haag, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
185 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Erasmusweg 852

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Den Haag

3265 Inwoners
1290 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1191 Woningvoorraad
€429.000 Gem. woningwaarde Erasmus Veld
48% Koopwoningen
4.437 Inwoners per km²

Locatie van Erasmusweg 852

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Erasmusweg 852

Wat is de geschatte woningwaarde van Erasmusweg 852?

De gemiddelde woningwaarde in Erasmus Veld is €429.000. Dat komt neer op circa €2.319 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Erasmusweg 852 zich tot de wijk Erasmus Veld?

Erasmusweg 852 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Erasmus Veld. De buurt telt 1.191 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.437 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Erasmusweg 852?

Erasmusweg 852 is een woonhuis in Erasmus Veld, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Erasmusweg 852 vergeleken met de buurt?

Erasmusweg 852 heeft 185 m² woonoppervlakte. In Erasmus Veld ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Erasmus Veld?

De wijk Erasmus Veld in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Erasmus Veld?

Vanuit Erasmusweg 852 in Erasmus Veld bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Erasmus Veld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Erasmusweg 852: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Erasmus Veld?

Recreatie nabij Erasmus Veld: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Erasmusweg 852?

Een woningrapport voor Erasmusweg 852 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Erasmus Veld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1954, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.