Streetview Vriezenveenstraat 70 Den Haag

Vriezenveenstraat 70, 2541 CA Den Haag

98 m² Bouwjaar 2001 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Vriezenveenstraat 70 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vriezenveenstraat 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vriezenveenstraat 70

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

6565 Inwoners
3510 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3183 Woningvoorraad
€198.000 Gem. woningwaarde Morgenstond-Zuid
14% Koopwoningen
13.871 Inwoners per km²

Locatie van Vriezenveenstraat 70

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Vriezenveenstraat 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Vriezenveenstraat 70?

De gemiddelde woningwaarde in Morgenstond-Zuid is €198.000. Dat komt neer op circa €2.020 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vriezenveenstraat 70 zich tot de wijk Morgenstond-Zuid?

Vriezenveenstraat 70 is een appartement van 98 m² in de wijk Morgenstond-Zuid. De buurt telt 3.183 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.871 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vriezenveenstraat 70?

Vriezenveenstraat 70 is een appartement in Morgenstond-Zuid, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vriezenveenstraat 70 vergeleken met de buurt?

Vriezenveenstraat 70 heeft 98 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Morgenstond-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vriezenveenstraat 70 en wat betekent dat?

Vriezenveenstraat 70 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vriezenveenstraat 70?

Vriezenveenstraat 70 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Morgenstond-Zuid?

De wijk Morgenstond-Zuid in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €198.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Morgenstond-Zuid?

Vanuit Vriezenveenstraat 70 in Morgenstond-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.