Streetview Melis Stokelaan 652 Den Haag

Melis Stokelaan 652, 2533 ER Den Haag

60 m² Bouwjaar 1951 Label F

Melis Stokelaan 652 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €181.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
60 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Melis Stokelaan 652

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Melis Stokelaan 652

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
250.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
356.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Den Haag

6210 Inwoners
3300 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3250 Woningvoorraad
€181.000 Gem. woningwaarde Moerwijk-West
5% Koopwoningen
12.201 Inwoners per km²

Locatie van Melis Stokelaan 652

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Melis Stokelaan 652

Wat is de geschatte woningwaarde van Melis Stokelaan 652?

De gemiddelde woningwaarde in Moerwijk-West is €181.000. Dat komt neer op circa €3.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Melis Stokelaan 652 zich tot de wijk Moerwijk-West?

Melis Stokelaan 652 is een appartement van 60 m² in de wijk Moerwijk-West. De buurt telt 3.250 woningen. Daarvan is 5% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.201 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Melis Stokelaan 652?

Melis Stokelaan 652 is een appartement in Moerwijk-West, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Melis Stokelaan 652 vergeleken met de buurt?

Melis Stokelaan 652 heeft 60 m² woonoppervlakte. In Moerwijk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €181.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Melis Stokelaan 652 en wat betekent dat?

Melis Stokelaan 652 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-10-06. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.22 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Moerwijk-West?

De wijk Moerwijk-West in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €181.000, 5% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Moerwijk-West?

Vanuit Melis Stokelaan 652 in Moerwijk-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Moerwijk-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Melis Stokelaan 652: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.