Eengezinswoning, tussenwoning Geysterenweg 130 Den Haag

Geysterenweg 130, 2532 TV Den Haag

132 m² Bouwjaar 2009 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Geysterenweg 130 is een eengezinswoning, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 139 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
139 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Geysterenweg 130

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geysterenweg 130

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
73.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
114.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.13 kg/m²

Tuin
Ja (36.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

4740 Inwoners
2340 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2351 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Moerwijk-Zuid
14% Koopwoningen
11.221 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Geysterenweg 130

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Geysterenweg 130

Wat is de geschatte woningwaarde van Geysterenweg 130?

De prijsindicatie voor Geysterenweg 130 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Moerwijk-Zuid is €218.000. Dat komt neer op circa €1.652 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geysterenweg 130 zich tot de wijk Moerwijk-Zuid?

Geysterenweg 130 is een eengezinswoning, tussenwoning van 132 m² in de wijk Moerwijk-Zuid. De buurt telt 2.351 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.221 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geysterenweg 130?

Geysterenweg 130 is een eengezinswoning, tussenwoning in Moerwijk-Zuid, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Geysterenweg 130 vergeleken met de buurt?

Geysterenweg 130 heeft 132 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Moerwijk-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geysterenweg 130 en wat betekent dat?

Geysterenweg 130 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Geysterenweg 130?

Geysterenweg 130 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 36 m².

Hoe is de woningmarkt in Moerwijk-Zuid?

De wijk Moerwijk-Zuid in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Moerwijk-Zuid?

Vanuit Geysterenweg 130 in Moerwijk-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 3.3 km.