Streetview R. J. Schimmelpennincklaan 17 Den Haag

R. J. Schimmelpennincklaan 17, 2517 JN Den Haag

115 m² Bouwjaar 1916 3 kamers 1 slaapkamers

R. J. Schimmelpennincklaan 17 is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en 3 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €896.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
115 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor R. J. Schimmelpennincklaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Den Haag

705 Inwoners
370 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
417 Woningvoorraad
€896.000 Gem. woningwaarde Zorgvliet
67% Koopwoningen
818 Inwoners per km²

Locatie van R. J. Schimmelpennincklaan 17

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over R. J. Schimmelpennincklaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van R. J. Schimmelpennincklaan 17?

De gemiddelde woningwaarde in Zorgvliet is €896.000. Dat komt neer op circa €7.791 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt R. J. Schimmelpennincklaan 17 zich tot de wijk Zorgvliet?

R. J. Schimmelpennincklaan 17 is een appartement van 115 m² in de wijk Zorgvliet. De buurt telt 417 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 818 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op R. J. Schimmelpennincklaan 17?

R. J. Schimmelpennincklaan 17 is een appartement in Zorgvliet, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is R. J. Schimmelpennincklaan 17 vergeleken met de buurt?

R. J. Schimmelpennincklaan 17 heeft 115 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Zorgvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €896.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van R. J. Schimmelpennincklaan 17?

R. J. Schimmelpennincklaan 17 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zorgvliet?

De wijk Zorgvliet in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €896.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zorgvliet?

Vanuit R. J. Schimmelpennincklaan 17 in Zorgvliet bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 4.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zorgvliet?

Zorg en onderwijs in de buurt van R. J. Schimmelpennincklaan 17: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.