Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1913
- Woonoppervlakte
- 38 m²
R. J. Schimmelpennincklaan 12 E is een appartement in Den Haag, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €896.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor R. J. Schimmelpennincklaan 12 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
4.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zorgvliet is €896.000. Dat komt neer op circa €23.579 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenR. J. Schimmelpennincklaan 12 E is een appartement van 38 m² in de wijk Zorgvliet. De buurt telt 417 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 818 inwoners per km².
R. J. Schimmelpennincklaan 12 E is een appartement in Zorgvliet, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
R. J. Schimmelpennincklaan 12 E heeft 38 m² woonoppervlakte. In Zorgvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €896.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
R. J. Schimmelpennincklaan 12 E heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Zorgvliet in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €896.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit R. J. Schimmelpennincklaan 12 E in Zorgvliet bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 4.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van R. J. Schimmelpennincklaan 12 E: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.