Herenhuis, tussenwoning Nieuwe Schoolstraat 115 Den Haag

Nieuwe Schoolstraat 115, 2514 HW Den Haag

122 m² Bouwjaar 1938 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Nieuwe Schoolstraat 115 is een herenhuis, tussenwoning in Den Haag, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 50 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
50 m²
Inhoud
449 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€695.000 tot €795.000
Ligging
Aan rustige weg, In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Schoolstraat 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Schoolstraat 115

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
67.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
115.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Den Haag

2660 Inwoners
1785 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1887 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Voorhout
27% Koopwoningen
4.511 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Schoolstraat 115

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over Nieuwe Schoolstraat 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Schoolstraat 115?

De prijsindicatie voor Nieuwe Schoolstraat 115 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Voorhout is €522.000. Dat komt neer op circa €4.279 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Schoolstraat 115 zich tot de wijk Voorhout?

Nieuwe Schoolstraat 115 is een herenhuis, tussenwoning van 122 m² in de wijk Voorhout. De buurt telt 1.887 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.511 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Schoolstraat 115?

Nieuwe Schoolstraat 115 is een herenhuis, tussenwoning in Voorhout, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Schoolstraat 115 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Schoolstraat 115 heeft 122 m² woonoppervlakte en 449 m³ inhoud. Het perceel is 50 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Voorhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Schoolstraat 115 en wat betekent dat?

Nieuwe Schoolstraat 115 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Schoolstraat 115?

Nieuwe Schoolstraat 115 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Voorhout?

De wijk Voorhout in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voorhout?