Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
- Ligging
- Beschutte ligging, In centrum, Vrij uitzicht
Lange Voorhout 60 is een bovenwoning in Den Haag, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lange Voorhout 60
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1 kmLANGE VOORHOUT 60-B - CITY CENTRE ATTRACTIVELY LOCATED IN THE HEART OF TOWN, A CHARMING FULLY FURNISHED TOP FLOOR APARTMENT WITH A MAGNIFICENT VIEW…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Voorhout is €522.000. Dat komt neer op circa €5.674 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLange Voorhout 60 is een bovenwoning van 92 m² in de wijk Voorhout. De buurt telt 1.887 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.511 inwoners per km².
Lange Voorhout 60 is een bovenwoning in Voorhout, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lange Voorhout 60 heeft 92 m² woonoppervlakte. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Voorhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lange Voorhout 60 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-03-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.03 kg/jaar.
Lange Voorhout 60 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Voorhout in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Lange Voorhout 60 in Voorhout bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lange Voorhout 60: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.8 km.