Portiekflat 's-Gravenzandelaan 161 Den Haag

's-Gravenzandelaan 161, 2512 JL Den Haag

72 m² Bouwjaar 1905 4 kamers 3 slaapkamers Label A

's-Gravenzandelaan 161 is een portiekflat in Den Haag, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
2016 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenzandelaan 161

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenzandelaan 161

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
112.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
147.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Den Haag

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Den Haag

14350 Inwoners
6535 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
5835 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt-West
23% Koopwoningen
22.308 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 's-Gravenzandelaan 161

Vergelijkbare woningen in Den Haag

Veelgestelde vragen over 's-Gravenzandelaan 161

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenzandelaan 161?

De prijsindicatie voor 's-Gravenzandelaan 161 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt-West is €243.000. Dat komt neer op circa €3.375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenzandelaan 161 zich tot de wijk Schildersbuurt-West?

's-Gravenzandelaan 161 is een portiekflat van 72 m² in de wijk Schildersbuurt-West. De buurt telt 5.835 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 22.308 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenzandelaan 161?

's-Gravenzandelaan 161 is een portiekflat in Schildersbuurt-West, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is 's-Gravenzandelaan 161 vergeleken met de buurt?

's-Gravenzandelaan 161 heeft 72 m² woonoppervlakte en 2016 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Schildersbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenzandelaan 161 en wat betekent dat?

's-Gravenzandelaan 161 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-10-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravenzandelaan 161?

's-Gravenzandelaan 161 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt-West?

De wijk Schildersbuurt-West in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 14.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt-West?