Woningdetails
- Type
- Villa, halfvrijstaande woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 255 m²
- Perceeloppervlakte
- 325 m²
- Inhoud
- 875 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
- Ligging
- Aan water, In woonwijk
Wijkermeerhof 5 is een villa, halfvrijstaande woning in Den Haag, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m², een perceel van 325 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €537.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wijkermeerhof 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2 kmWELCOME TO THE HAGUEIn een gezellige villawijk in Leidschenveen, ideaal gelegen in autoluw hofje, staat deze zeer energiezuinige en goed onderhouden…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Wijkermeerhof 5 ligt rond €860.000 tot €960.000. De gemiddelde woningwaarde in Rietbuurt is €537.000. Dat komt neer op circa €2.106 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWijkermeerhof 5 is een villa, halfvrijstaande woning van 255 m² in de wijk Rietbuurt. De buurt telt 904 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.053 inwoners per km².
Wijkermeerhof 5 is een villa, halfvrijstaande woning in Rietbuurt, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Wijkermeerhof 5 heeft 255 m² woonoppervlakte en 875 m³ inhoud. Het perceel is 325 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Rietbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €537.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wijkermeerhof 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-05-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Wijkermeerhof 5 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Rietbuurt in Den Haag (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €537.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Wijkermeerhof 5 in Rietbuurt bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wijkermeerhof 5: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.6 km.