Streetview Rijksstraatweg 125 Delft

Rijksstraatweg 125, 2629 JE Delft

353 m² Bouwjaar 1974 Label D

Rijksstraatweg 125 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 353 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €736.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
353 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 125

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 125

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
191.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
267.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

3.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.9 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Delft

80 Inwoners
35 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
27 Woningvoorraad
€736.000 Gem. woningwaarde Ackersdijk
67% Koopwoningen
60 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 125

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 125

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 125?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 125 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Ackersdijk is €736.000. Dat komt neer op circa €2.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 125 zich tot de wijk Ackersdijk?

Rijksstraatweg 125 is een woonhuis van 353 m² in de wijk Ackersdijk. De buurt telt 27 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 60 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 125?

Rijksstraatweg 125 is een woonhuis in Ackersdijk, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rijksstraatweg 125 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 125 heeft 353 m² woonoppervlakte. In Ackersdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €736.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 125 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 125 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-05-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.94 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ackersdijk?

De wijk Ackersdijk in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €736.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ackersdijk?

Vanuit Rijksstraatweg 125 in Ackersdijk bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.8 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ackersdijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 125: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 4.1 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 4.8 km.