Vrijstaande woning Rijksstraatweg 105 Delft

Rijksstraatweg 105, 2629 JE Delft

426 m² Bouwjaar 1872 8 kamers 7 slaapkamers Label G

Rijksstraatweg 105 is een vrijstaande woning in Delft, gebouwd in 1872. De woning heeft een woonoppervlakte van 426 m², een perceel van 15485 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €736.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1872
Woonoppervlakte
426 m²
Perceeloppervlakte
15485 m²
Inhoud
3148 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.455.000 tot €1.705.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, outside_built_up_area, rural, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 105

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 105

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

3.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.9 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

4.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Delft

80 Inwoners
35 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
27 Woningvoorraad
€736.000 Gem. woningwaarde Ackersdijk
67% Koopwoningen
60 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksstraatweg 105

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 105

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 105?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 105 ligt rond €1.455.000 tot €1.705.000. De gemiddelde woningwaarde in Ackersdijk is €736.000. Dat komt neer op circa €1.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 105 zich tot de wijk Ackersdijk?

Rijksstraatweg 105 is een vrijstaande woning van 426 m² in de wijk Ackersdijk. De buurt telt 27 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 60 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 105?

Rijksstraatweg 105 is een vrijstaande woning in Ackersdijk, gebouwd in 1872 (154 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 105 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 105 heeft 426 m² woonoppervlakte en 3148 m³ inhoud. Het perceel is 15485 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Ackersdijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €736.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 105 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 105 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 105?

Rijksstraatweg 105 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ackersdijk?

De wijk Ackersdijk in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €736.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ackersdijk?

Vanuit Rijksstraatweg 105 in Ackersdijk bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 3.8 km, huisarts op 3.9 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 2.3 km.