Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
Rotterdamseweg 374 A is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en een perceel van 172 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rotterdamseweg 374 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.9 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Zuid is €312.000. Dat komt neer op circa €1.926 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRotterdamseweg 374 A is een woonhuis van 162 m² in de wijk Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Zuid. De buurt telt 96 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.931 inwoners per km².
Rotterdamseweg 374 A is een woonhuis in Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Zuid, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rotterdamseweg 374 A heeft 162 m² woonoppervlakte. Het perceel is 172 m². In Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Rotterdamseweg 374 A in Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Zuid bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rotterdamseweg 374 A: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Zuid: restaurant (1.6 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Rotterdamseweg 374 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bedrijventerrein Rotterdamseweg-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1951, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.