Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 400 m²
- Inhoud
- 597 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Nassaulaan 11 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 400 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €295.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nassaulaan 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wippolder-Zuid is €295.000. Dat komt neer op circa €1.821 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNassaulaan 11 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Wippolder-Zuid. De buurt telt 835 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.433 inwoners per km².
Nassaulaan 11 is een woonhuis in Wippolder-Zuid, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nassaulaan 11 heeft 162 m² woonoppervlakte en 597 m³ inhoud. Het perceel is 400 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Wippolder-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €295.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nassaulaan 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-09-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.32 kg/jaar.
Nassaulaan 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Wippolder-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €295.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Nassaulaan 11 in Wippolder-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nassaulaan 11: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.4 km.