Streetview Charlotte de Bourbonstraat 14 Delft

Charlotte de Bourbonstraat 14, 2628 BN Delft

197 m² Bouwjaar 1951

Charlotte de Bourbonstraat 14 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 476 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €295.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
476 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Charlotte de Bourbonstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Delft

1645 Inwoners
910 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
835 Woningvoorraad
€295.000 Gem. woningwaarde Wippolder-Zuid
17% Koopwoningen
12.433 Inwoners per km²

Locatie van Charlotte de Bourbonstraat 14

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Charlotte de Bourbonstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Charlotte de Bourbonstraat 14?

De prijsindicatie voor Charlotte de Bourbonstraat 14 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Wippolder-Zuid is €295.000. Dat komt neer op circa €1.497 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Charlotte de Bourbonstraat 14 zich tot de wijk Wippolder-Zuid?

Charlotte de Bourbonstraat 14 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Wippolder-Zuid. De buurt telt 835 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.433 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Charlotte de Bourbonstraat 14?

Charlotte de Bourbonstraat 14 is een woonhuis in Wippolder-Zuid, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Charlotte de Bourbonstraat 14 vergeleken met de buurt?

Charlotte de Bourbonstraat 14 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 476 m². In Wippolder-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €295.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Wippolder-Zuid?

De wijk Wippolder-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €295.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wippolder-Zuid?

Vanuit Charlotte de Bourbonstraat 14 in Wippolder-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wippolder-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Charlotte de Bourbonstraat 14: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Wippolder-Zuid?

Recreatie nabij Wippolder-Zuid: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).